iSpring Learn – co to jest? Jakie ma zalety?

iSpring Learn to platforma do zdalnego nauczania w chmurze (i nie tylko). Dzięki prostemu, intuicyjnemu i dobrze zorganizowanemu systemowi – umożliwia sprawne zarządzanie procesem edukacyjnym danej grupy osób.

Platforma iSpring Learn to narzędzie pozwalające tworzyć, obsługiwać i zarządzać ofertą edukacyjną, dedykowaną konkretnej grupie osób. Z systemu mogą skorzystać przedsiębiorstwa nieustannie szkolące dziesiątki (a nawet tysiące) pracowników z różnych działów, ale również uczelnie i środowiska akademickie chcące otworzyć ofertę zajęć w formie e-learningu dla swoich uczniów i studentów.

iSpring Learn – czy warto?

Stały rozwój nowych technologii oraz zauważalna gołym okiem postępująca cyfryzacja (nie tylko sektora edukacyjnego) poniekąd zmusza firmy i ośrodku szkoleniowe do podjęcie decyzji o wyborze systemu pozwalającego prowadzić nauczanie za pomocą Internetu. iSpring Learn jest odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość. Podmiot decydujący się na to narzędzie otrzymuje zestaw gotowych rozwiązań i funkcjonalności zaspakajających obecne trendy w obszarze e-learning. Dlaczego warto skorzystać z iSpring Learn?

W pakiecie z iSpring Suite stanowi komplet narzędzi pozwalających prowadzić naukę na odległość. Od momentu projektowania kursów online (iSpring Suite) do momentu ich udostępniania i ich publikacji na platformie iSpring Learn.

Dla wielu firm i ośrodków edukacyjnych wielką przeszkodą w realizacji projektów e-learningowych jest przebicie się przez barierę rynkową , którą jest konkurencja oferująca swoje szkolenia online zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych. iSpring Learn posiada aplikację mobilną dostępną do pobrania z App Store oraz Google Play, dzięki czemu odbiorcy szkoleń bez problemu mogą uczestniczyć w kursach online na urządzeniach mobilnych.

W myśl zasady „kto nie idzie naprzód ten się cofa” narzędzie jest stale rozwijane i wzbogacane o nowe rozwiązania i trendy panujące obecnie w świecie kursów e-learningowych.

iSpring Learn zalety

Narzędzie pozwala udostępniać i tworzyć całą paletę materiałów e-learningowych: animacje i symulacje, interaktywne lekcje i ćwiczenia, wykłady wideo i filmy edukacyjne oraz quizy, testy i ankietę pozwalające na weryfikację zdobytej wiedzy przez zarządzającego kursami. Materiały mogą być publikowane w każdym formacie – zarówno wolnych plików, jak i zestawu plików w standardzie SCORM 1.2 i SCORM 2004.

Narzędzie edukacyjne oferuje dodatkowo nielimitowaną pojemność dyskową. Wszystkie dane są przechowywane na serwerach iSpring bez żadnych ograniczeń. Administrator systemu nie musi martwić się o przestrzeń serwerową – system nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę hostingowanych plików;

Rozbudowany system zarządzania iSpring Learn pozwala na bezproblemowe planowanie i zarządzanie użytkownikami oraz dostępami do zamieszczonych na platformie zasobów edukacyjnych (np. kursu online). Dzięki temu systemowi w łatwy sposób można przydzielić użytkownika do określonej grupy – a grupę do wydarzenia na platformie np. e-kursu, webinarium, warsztatu online.

Platforma pozwala generować precyzyjne raporty z danymi o stopniu realizacji zasobów edukacyjnych przez użytkowników. Analizując wyniki postępów edukacyjnych całych grup jaki i indywidulanych osób możesz podejmować dalsze kroki działań szkoleniowych na platformie.

Dzięki funkcjom dostosowania portalu zadbasz o unikalny wygląd i oryginalny widok całego systemu. Platforma po moderacji i szczegółowej personalizacji do wizualizacji firmy lub jej strony internetowej może stanowić jej integralny element. Ponadto iSpring Learn umożliwia przetłumaczenie portalu na dowolny język – w ten sposób uczestnicy mają pełen dostęp do oferty edukacyjnej.

ISpring Learn LMS

iSpring Learn – jak skorzystać?

Podejmowanie decyzji ad hoc, co do zakupu systemu do prowadzenia edukacji na odległość jest błędem. Przeprowadzenie analizy rynku dostępnych platform edukacyjnych wymaga czasu i wiedzy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest przeprowadzenie testów możliwości i funkcji oferowanych przez system. Taką możliwość daje nam iSpring Learn, który bez ponoszenia żadnych kosztów i ukrytych wydatków udostępnia swój system użytkownikom w wersji próbnej.

System iSpring Learn w przeciwieństwie do wielu innych podobnych systemów – podczas zgłoszenia prośby o dostęp do wersji próbnej nie wymaga od rejestrującego się podania danych karty kredytowej lub debetowej. W celu skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej wystarczy dokonać krótkiej rejestracji w panelu rejestracyjnym iSpring Learn.

Warto wspomnieć o tym, że iSpring Learn oferuje również całkowicie bezpłatną demonstrację narzędzia. Intuicyjność i prosty interfejs systemu nie wymaga wielogodzinnych prezentacji narzędzia. Demonstracja nie powinna przekroczyć 30 minut. Odbywa się podczas otwartemu webinaru, do którego możesz zapisać się wysyłając formularz dostępny pod przyciskiem – demonstracja na żywo.

Kurs online: E-learning - Jak stworzyć kurs online?

Oceń artykuł
[Ilość głosów: 1 Ocena: 5]
Share Now