KIZOA – bezpłatne narzędzie online do tworzenia filmów

Kizoa to bezpłatna aplikacja sieciowa dedykowana tworzeniu kolaży, pokazów zdjęć i edycji video. Pozwala łączyć filmy, zdjęcia, tekst, animację oraz muzykę. Już za pośrednictwem swojego konta w serwisie w przeglądarce, bez instalacji oprogramowania – użytkownik może pracować nad swoim projektem. Aplikacja dodatkowo udostępnia twórcy dodawanie wiele ciekawych efektów, animacji i przejść.

W sieci internetowej można spotykać bardzo wiele narzędzi i programów online, dzięki którym można stworzyć niesamowite prezentacje zdjęć czy filmów. Oferują użytkownikowi szeroką gamę różnych animacji, ciekawych przejść, atrakcyjnych szablonów i bezpłatnych podkładów muzycznych. Wystarczy wspomnieć o PowToon, Prezi i PictureTrail.

Bezpłatnym, bardzo intuicyjnym i wartym uwagi programem do tworzenia nieszablonowych pokazów zdjęć i filmów jest KIZOA. Aplikacja webowa umożliwiająca edycje i tworzenie atrakcyjnych filmów oraz kolaży. Co ważne, twórca wykorzystuje do tego celu własną bibliotekę multimediów.

Kursy online z E-marketingu

KIZOA – czym jest

Efektami swojej pracy autor może podzielić się z innymi przez funkcje udostępniania przed e-mail, Facebook, YouTube, Twitter. Może opublikować swój gotowy projekt na swoją stronę lub pobrać na komputer.

W podstawowym bezpłatnym planie aplikacji użytkownik otrzymujemy 1 GB przestrzeni dyskowej na swoje projekty. Ponadto aplikacja umożliwia pobranie na komputer filmu maksymalnie do 1 min. o rozdzielczości 800 x 600 i z logiem programu.

Tworzenie filmu z aplikacją KIZOA

Aplikacja Kizoa umożliwia tworzenie filmów wykorzystując do tego multimedia np. zdjęcia i video. Serwis udostępnia bogatą galerią przejść między slajdami i efektów, które można dodać do obrazu. Ponadto udostępnia narzędzia pozwalające opatrzyć obraz tekstem i dodać ścieżkę dźwiękową do filmu.

Autor gotowego filmu, może go bezpłatnie: wysłać mailem, wstawić na oś czasu Facebooka lub Twittera, przesłać bezpośrednio na YouTube, umieścić na blogu/stronie www lub pobrać w formacie MP4 (film może trwać maksymalnie 1 min.).

Przygotowywanie kolażu używając narzędzia KIZOA

Kizoa udostępnia swoim użytkownikom nie tylko narzędzia do tworzenia multimedialnych pokazów galerii zdjęć. Aplikacja daje również możliwość tworzenia kolaży. Do tego celu twórca ma możliwość wykorzystania bogatej galerii szablonów.

Sposób pobrania lub publikacji kolaża jest różny. Autor korzystając z bezpłatnego konta może gotowy kolaż wysłać mailem, wstawić na Facebooka/Twittera, przesłać na YouTube lub umieścić na stronie internetowej. istnieje Również możliwość pobrania swojej pracy w formacie JPG.

Kursy online z Social Media marketingu

Oceń artykuł
[Ilość głosów: 2 Ocena: 5]
Share Now